A Life Hospital

Hastanelerimiz

A Life Ankara Etimesgut
HastanesiDünden bugüne A Life Sağlık Grubu

2006 yılında Etimesgut bölgesinin en kapsamlı sağlık kuruluşu olan A Life Hospital, 17.000 m2 kapalı alan üzerine, yedi katlı hastane olarak, 32 branşta, 69 uzman hekimi, 400 deneyimli personeli ile 14 yıldır kaliteli ve güvenli sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Önceliği insan sağlığı ve kaliteli hizmet anlayışı ile yolan çıkan hastanemiz “Sağlıklı Yaşam, Huzurlu Gelecek” ilkesi ile sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından olmaya devam edecektir.


Bize duyduğunuz güven ile daha da büyüyoruz.

Her biri alanında uzman hekimleri, nitelikli, özverili, güler yüzlü sağlık personeli ve deneyimli yönetim kadrosu ile etik çalışma ilkeleri ve hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

A Life Hospital Sağlık Grubu, insan sağlığına verdiği önemle, doğru tanı ve tedavi yöntemleri uygulayarak hastalarını sağlığına kavuşturmayı hedeflemektedir.


30’dan fazla Branşta Üst Düzey Sağlık Hizmeti Sunuyoruz

Tüm bölümlerimizle yanınızdayız.


Hastanemiz, gelişmiş tıp teknolojisinin tüm olanaklarını kullanarak, hastalarının ihtiyaçlarını kullanarak, hastalarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hizmet yelpazesini ve kalitesini her geçen gün artıran hastanemiz, sağlık sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak ve standartları bir adım öteye taşımak adına “ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZM YETKİ BELGESİ”ni alarak, uluslararası alanda da yeni açılan şubeleri ile sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Her biri alanında uzman hekimleri, nitelikli ve güler yüzlü sağlık personeli, deneyimli yönetim kadrosu ile etik çalışma ilkeleri ve hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.


A Life A-Life-Hospital