36 Yorum
  • ÖNCELİKLE ALİFE HASTANESİ YÖNETİMİ BÖYLE BİR HEKİMLE ÇALIŞTIĞI İÇİN ÇOK ŞANSLI ASLA İLK FIRSATTA GEREKMEDEN ANTİBİYOTİK TEDAVİSİ BAŞLAMAYAN MUAYENESİNİ TEPEDEN TIRNAĞA YAPAN BİR HEKİM ÖRNEĞİN TEK BOĞAZI AĞRIYOR DİYE BOĞAZA BAKIP ONA TEDAVİ VERİP GÖNDEREN BİR HEKİM DEĞİL HANGİ ÖZEL HASTANE OLURSA OLSUN HANGİ ÖZEL MUAYENEHANE OLURSA OLSUN DR VEDAT ÖZTÜRK ÇOCUĞUMU MUAYENE EDİP TEDAVİSİNİ VERMEDEN SONUÇ BULAMIYORUM. AYRICA HASTA TAKİBİ DE TARTIŞILAMAZ BİR KONU İYİ Kİ VARSIN VEDAT HOCAM SEN OLMASAN BU ANNELER BABALAR NE YAPARDI

  • Merhaba dr Hamidullah hocama çok teşekkür ederim. Babamı tedavi etti hayatını kurtardı. Davranışı, ilgisi ve bilgisi mükemmel Saygılarımla.

  • Allah Ondan razı olsun.Hayatımda yeri ve önemi o kadar büyük ,o kadar değerli ki. Evladıma kavuşmam da en büyük vesile oldu. Derin bilgisi ve insanlığıyla örnek bi insan.Herşey için teşekkürler Alptekin bey.

  • Serhat beyden çok memmun kaldım gerçekten her şeyden önce hastaya olan saygısı ilgisi muhteşem bir doktor. Başarısından dolayı çok tşk ederim

  • Bir yıla yakın bir süredir Çağlar Bey takip ediyor kızımı, yaklaşımı, bilgisi ilgisiyle çok çok iyi çok seviyoruz, doğru teşhis tedavi ve ekstra verdiği bilgi yönlendirmeleri çok değerli, çok teşekkür ederiz. Ankara' da olduğu sürece asla bırakmayız kendisini :)

  • serhat hoca alanında en iyi doktarlardan birisidir,herşeyi dinler hiçbir sıkıntını atlamaz,başından savar gibi tedavisi olmaz.

  • 15 Ocak 2019 yılında sorunsuz bir sezaryen geçirdim. Tüp bebek tedavisi sonunda bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldık. Alptekin hocam gözüm kapalı herkese önerebileceğim mükemmel bir doktor. Her sorunuza bıkmadan cevap verir, çok güler yüzlü ve ilgilidir.Sizi tanıdığım için çok sanşlıyım bilgilendirmeniz yaklaşımınız açıklamalarınız ve psikolojik olarak rahatlatmanız için çok teşekkür ederim. Sizi iyiki tanımışım başarılarla dolu bir hayat sizin olsun hocam..

  • Yaklaşık 3 yıldır oğlumuzu başka bir hekime götüremiyoruz. 3 yıl önce çocuğumuzun geçmeyen öksürük akıntı ve biteviye tekrar eden antibiyotik kullanımı oldu. Ne kadar doktor varsa gezdik.Allah a şükür Vedat Hocamı bulduk. Harika bir doktor çocuğu her seferinde dikkatle inceler, dikkatle vücudunu dinler, boğazına bakarken çocuk rahatsız olmasın diye çubuk bile kullanmaz, çocuk ile iletişimi ve konuşmaları harikadır. Gerekli tetkikleri yapar, gereksiz yere çocuğu yoracak maceralara girmez. Teşhisini net koyar. Gereksiz antibiyotik veya ilaç yüklemez. İlaç kullanımındaki oluşabilecek olumlu veya olumsuz seyri bize adım adım açıklar, yazar elimize verir. Biz çok memnunuz. Tatilde falan mecburen başka hekime gidersek eğer gerçekten tedirgin oluyoruz.. Bu kadar dikkatli bir doktor bulmak zor.. Teşekkür ediyoruz kendisine, inşallah hastaneden ayrılmayı düşünmüyordur. Ayrılırsa açık söyleyeyim peşinden giderim.

  • Hayati Aslantaş hocama işindeki bilgi birikimi hastaya yakalaşımındaki hassasiyeti engin tecrübesi için teşekkür eder saygılar sunarım.

  • Güven Tunç hocama işindeki bilgi birikimi hastaya yakalaşımındaki hassasiyeti engin tecrübesi için teşekkür eder saygılar sunarım.

Yorum Yap